Často kladené otázky

Může si službu SeniAngel pořídit kdokoliv?
Ano. V případě, že kupujete službu pro své blízké a kontakty pro komunikaci se zařízením SeniAngel budou přímo na Vás, či Vaše známé. Službu může využívat kdokoliv.
Když chci využívat službu SeniAngel, kterou poskytuje obecní policie, jak mám postupovat?
Zažádejte si o službu přímo u dané obecní policie. Nekupujte ji samostatně. Obecní policie bude službu poskytovat dle vlastního zvážení. Pokud již máte službu SeniAngel zakoupenu, připravujeme pro Vás převod služby pod obecní policii, se kterou se domluvíte.

(Stejný postup bude i u hlídacích agentur atd. Cena se může lišit dle poskytovatele služby.)

Přehled poskytovatelů služby SeniAngel pro vás připravujeme.
Zaplatím službu na rok. Čekají mne ještě další platby?
Pokud jste poskytovatelem služby přímo Vy, (zadali jste vlastní telefonní čísla pro tísňové volání), neplatíte již žádné další poplatky. U jiných poskytovatelů (hlídací agentury) se mohou ceny měnit podle dalších poskytovaných služeb. (např. počet výjezdů.)
Jak se na zařízení SeniAngel mohu dovolat?
V nastavení svého SeniAngel účtu na internetu můžete zadat až tři kontaktní telefonní čísla. Z těchto čísel se pak dovoláte na zařízení SeniAngel, aniž by musel někdo hovor fyzicky přijmout. Okamžitě komunikujete s ohroženou osobou nebo slyšíte, co se v okolí přístroje děje.

(Z cizích čísel se na zařízení dovolat nelze.)
Jak funguje pádový senzor?
V případě, že zařízení (i s majitelem) upadne na zem, spustí se automaticky alarm, který ohlásí na zadané čísla informaci o pádu. Alarm se dá zrušit krátkým stisknutím tlačítka SOS.
Je zařízení SeniAngel voděodolné?
Ano, je odolné proti stříkající vodě dle stupně krytí IPX5. Do koupelny si zařízení určitě berte. V koupelně je statisticky nejvíce úrazů. Doporučujeme zařízení odložit v případě kontaktu s větším množstvím vody. Vždy na dosah rukou – např. k ručníku, na háček vedle sprchy apod.


Formulář pro Vaše dotazy


Pro objednávku pokračujte zde.
SeniAngel
FT Technologies a.s.
Tel.: +420 588 118 318
Email: info@seniangel.eu

Sídlo: U Sokolovny 253, 783 14 Bohuňovice
Koresp. adresa: Chválkovická 82, 772 00 Olomouc

IČ: 26833620
DIČ: CZ26833620
DS: nr9d7bu

SeniAngel® je ochranná známka. © všechna práva vyhrazena 2017